10 вересня 2019 року відбулись важливі робочі зустрічі в столиці України

10 вересня 2019 року директор Інституту розвитку Кременчука Андрій Мельник та директор Кременчуцького відділення Полтавської ТПП Віктор Гинькут перебували в місті Київ з робочим візитом.

В Посольстві Республіки Молдова в Україні відбулась зустріч з радником з економічних питань пані Інетою Панурко.

Обговорені питання щодо розвитку співпраці в економічній сфері. Представники Кременчука презентували промислово-економічний потенціал міста, висловили пропозиції кременчуцького бізнесу щодо співпраці з партнерами з Молдови.

Андрій Мельник проінформував про проведення 20 вересня 2019 року в Кременчуці ІІІ Міжнародного бізнес-форуму “Міжнародна співпраця: створює момайбутнє разом”.

В Посольстві Литовської Республіки в Україні відбулась робоча розмова Андрія Мельника та Віктора Гинькута з Міністром – Радником паном Салюсом Лабутісом. Обговорені питання про участь литовської делегації в ІІІ Міжнародному бізнес-форумі “Міжнародна співпраця: створюємо майбутнє разом”.

В Посольстві Словацької Республіки в Україні представники Кременчука спілкувались з Надзвичайним і Повноважним Послом паном Мареком Шафіним , заступником Посла паном Матушем Корба та другим секретарем паном Браніславом Галло.

Обговорені питання щодо співпраці в галузі економіки, освіти, промислової кооперації.

Пан Посол висловився за активізацію співпраці з Кременчуком.

В Посольстві Республіки Індонезія в Україні відбулась зустріч з Радником-Посланником паном Баскара Прадіпта та співробітником політичного відділу паном Прабово Хімаваном.

Сторони обговорили питання, пов’язані з проведенням заходів в рамках Міжнародного дня миру та Міжнародного бізнес-форуму ” Міжнародна співпраця: створюємо майбутнє разом”.

В зустрічах також взяв участь фахівець Інституту розвитку Кременчука Микита Мелешкін.