12 – 14 листопада 2019 року відбудеться офіційний візит делегації міста-побратима Бидгощ на чолі з заступником Президента міста паном Міхалом Штибелем

Керівник нашого польського міста-побратима пан Міхал Штибель не вперше в Кременчуці.
Пан Міхал Штибель бував в Кременчуці в якості депутата міської ради, міжнародного спостерігача на виборах.

Разом із заступником Президента міста прибуває директор бюро промоції міста та міжнародного співробітництва пан Лукаш Крупа.

Польські друзі зустрінуться з міським головою Віталієм Малецький та іншими керівниками міста, відвідають Інститут розвитку міста, Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, Гонг Миру в Парку Миру.

Однією з важливих адрес відвідування польською делегацією в Кременчуці – це відділення паліативної медицини Кременчуцької міської лікарні «Правобережна». Саме за підтримки мерії міста Бидгощ і Хоспісу “Dom Sue Ryder” було створено це відділення: польські колеги навчали українських фахівців і безвоздмездно передали спеціальне обладнання для відділення паліативної медицини.

Польські гості зустрінуться з переможцями Конкурсу малюнків “Українські діти малюють Бидгощ”. У конкурсі взяли участь 126 школярів з Кременчука, Львова, Дніпра, Конотопа, Києва та інших міст. Діти малювали красиве польське місто, пізнаючи його історію та культуру..
Діти будуть нагороджені дипломами та заохочувальними призами від мерій Кременчука і Бидгощі.

На фото: пан Міхал Штибель