15 жовтня 2019 року відбулась зустріч з вихованцями Школи юридичних знань “ЛіАС”

Як відомо, в Кременчуці успішно впроваджуються напрацювання литовських партнерів в галузі забезпечення якості неформальної освіти.

Завдяки старанням заступника міського голови Ольги Усанової, директора Департаменту освіти професора Геннадія Москалика і підтримці міського голови Віталія Малецького в нашому місті почали впроваджуватись напрацювання відомих в Європі фахівців – члена Комітету освіти і науки Сеймасу Литовської Республіки, екс-міністра освіти і науки Литви пана Гинтараса Степонавічуса, директора Центру дітей та молоді Литви пана Валдаса Янкаускаса та їх команди.

В результаті впровадженню такої реформи зростає якість послуг, які надаються в закладах неформальної освіти, а також конкуренція між різними установами позашкільної освіти різної форми власності.

Впровадження литовського проекту у сфері неформальної освіти є значним проривом на шляху відкриття перед шкільною молоддю можливостей до розвитку своїх талантів, пошуку нових цікавих і корисних занять у вільний від навчання час.

Одним з учасників такого процесу є ТОВ “Юридична консультація “ЛіАС”, яку очолює досвідчений юрист Людмила Середа. Під керівництвом Людмили Олександрівни створено “Школу юридичних знань “ЛіАС”.

27 серпня 2019 року в рамках засідання конкурсного комітету з визначення переможців конкурсу програм із позашкільної освіти для дітей та молоді на 2019-2020 навчальний рік було виділено 14 сертифікатів для підтримки навчальної програми, запропонованої ТОВ “ЛіАС”.

“Школа юридичних знань “ЛіАС” це:
– більше 100 годин практичних занять;
– 10 найважливіших навичок юриста, якими оволодіють юнаки і дівчата;
– визначення професії, яка найбільше підходить для конкретного слухачів тощо.
Існування подібних “шкіл” дуже своєчасно і актуально.

Інститут розвитку Кременчука, повністю підтримуючи ідеї неформальної освіти та просування сучасних знань серед учнівської молоді, прийняв групу “юних юристів” на чолі з Людмилою Середою.

Директор КП “Інститут розвитку Кременчука ” Андрій Мельник зустрівся в кінці робочого дня з “юними юристами” та розповів їм про діяльність Інституту розвитку Кременчука, міжнародні зв’язки міста, міста-побратими та чим займаються юристи-міжнародники.
Директор ІРК подарував для бібліотечки “Школи юридичних знань “ЛіАС” добірку країнознавчої і інформаційної літератури, яка буде корисною для юних і допитливих кременчужан, які відвідують “Школу”.