19 серпня в Кременчуці пройшло під знаком українсько-в’єтнамської співпраці.

19 серпня 2019 року в м. Кременчук перебував Надзвичайний і Повноважний Посол Соціалістичної Республіки В’єтнам Його Високоповажність Пан Нгуєн Ань Туан.

В адмінбудинку Кременчуцької міської ради відбулась офіційна зустріч міського голови Віталія Малецького із Надзвичайним і Повноважним Послом Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні Паном Нгуєн Ань Туаном. 

У заході взяли участь секретар міської ради Юрій Гриценко, перший заступник міського голови Володимир Пелипенко, заступник міського голови Ольга Усанова та Дмитро Кравченко, директор КП «Інститут розвитку Кременчука» Андрій Мельник.

Разом з керівником в’єтнамської дипмісії в зустрічі взяла участь другий секретар Посольства Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні Пані Нгуєн Хра Кхань. 

Віталій Малецький висловив слова вдячності Надзвичайному і Повноважному Послу Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні Пану Нгуєн Ань Туан за те, що той у своєму щільному графіку знайшов час і відвідав наддніпрянський Кременчук. 

Керівник міста наголосив, що має впевненість у тому, що перший візит Надзвичайного і Повноважного Посла Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні до нашого міста стане початком плідних двосторонніх відносинам між в’єтнамським народом та кременчужанами. Він провів коротку презентацію соціально-економічного та промислового потенціалу Кременчука, розповів про сталі виробничі традиції міста та його роботу нових об’єктів господарювання, які, незважаючи на «молодий» вік, впевнено виходять на міжнародні ринки. 

У свою чергу, Надзвичайний і Повноважний Посол Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні Пан Нгуєн Ань Туан відзначив, що в’єтнамська сторона зацікавлена у співробітництві з Україною, в тому числі містом Кременчуком. 

Пан Посол відмітив, що перед своїм візитом опрацював чимало інформації про місто і був приємно вражений тим, що сьогодні Кременчук активно розвивається, він є і промисловим, і водночас культурним центром Полтавщини. 

Пан Надзвичайний і Повноважний Посол Соціалістичної Республіки В’єтнам зазначив, що його країна готова розвивати двосторонні відносини з Україною, зокрема, окреслив перспективні вектори такого співробітництва, що можуть стосуватися гуманітарної та економічної сфер діяльності. 

З особливою теплотою пан Посол говорив про візити делегацій юних дипломатів Кременчука до Посольства Соціалістичної Республіки В’єтнам. Ці зустрічі стали вже традиційними. Молодь дізнається багато цікавого про В’єтнам, його народ, традиції, культуру, економіку. 

Питання співпраці в сфері освіти, культури та молодіжної дипломатії обговорювались під час зустрічі Посла Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні Пан Нгуєн Ань Туана і директора КП «Інститут розвитку Кременчука» (ІРК) Андрія Мельника. 

Важливою частиною візиту Посла стала зустріч з промисловцями і підприємцями Кременчука в ІРК. В зустрічі взяли участь представники КВ Полтавської ТПП, ХК КрАЗ, ПрАТ «Кредмаш», НПФ «Техвагонмаш», ТОВ «Фабрика рукавних фільтрів» та інші.

Зустріч провели директор ІРК Андрій Мельник та директор Кременчуцького відділення Полтавської ТПП Віктор Гинькут.

Після закінчення зустрічі пан Посол і члени в’єтнамської делегації у супроводі директора ІРК Андрія Мельника відвідали Гонг Миру.