23 вересня 2020 року Інститутом розвитку Кременчука передано книжки бібліотекам міста

23 вересня 2020 року в рамках акції “Іноземні книжки – бібліотекам міста” в Інституті розвитку Кременчука передано книжки, які подаровані місту посольствами Естонії, Литви, Індонезії і Азербайджану.
В рамках акції надійшли книжки від Естонської Республіки в Україні, книжкові подарунки також привезли посли Литви і Індонезії та радник з питань економіки Посольства Азербайджану.
Серед подарованих книжок – дитячі сказки з Естонії, книги з політології, філології, історії, відомі художні твори українською, англійською та російською мовами.
Серед книжок яскраво виділяється видання “Иреванська група”, присвячене традиціям з виробництва азербайджанських килимів. Ця яскрава книжка була подарована від імені Посольства Азербайджану міському голові Віталію Малецькому, але він вирішив передати її відділу Мистецтва ЦБС для дорослих.
Всього в рамках акції бібліотекам міста передано 642 примірники книжок з Азербайджану, Австрії, Індонезії, Литви, Естонії, Польщі, Казахстану.
Акція “Іноземні книжки – бібліотекам міста”, що проводиться Інститутом розвитку Кременчука і Управлінням освіти та туризму Кременчуцької міської ради триває.