Андрій Мельник: ЧЕРГОВА ЗУСТРІЧ З ПОЛЬЩЕЮ. Кременчук – Бидгощ – Варшава

Польща кохана, вітаю! Цього разу я приїхав до своїх улюблених міст – Бидгощі і Варшави.
Прилетів, незважаючи на те, що LOT за півгодини до відльоту літака Жуляни-Бидгощ відмінив виліт…Перебралися до Борисполя. Ніч…З ранку полетіли.
Наша команда – три особи. Мудра і поважна людина пан Александр Ярошенко, директор Фабрики рукавних фільтрів та його найближчий колега Denis Zubov. Наша подорож в рамках міської програми сприяння експорту. Якщо є люди, хто не на словах працює на державу, то це Олександр Олександрович. Приємно спостерігати, спілкуватись. Людина, начебто знає про експортну діяльність все, але уважно, з повагою до співрозмовників вивчає нові умови, деталі, вимоги.
Проведено низку зустрічей в Бидгощі. Цікаві і поважні партнери. Пан Konrad Mikołajski – гуру промисловості Бидгощі, поважний керівник, видатна людина. Я пишаюся своєю дружбою з цією особистістю, ось тепер пан Олександр і пан Конрад можуть стати партнерами в бізнесі. Це дуже важливо – економічні зв’язки між містами-побратимами. Це основа основ!
Олександр Олександрович успішно презентував свою компанію перед рядом підприємств, які розміщені в Бидгощському індустріально-технологічному парку. Відбулась зустріч з Почесним консулом України в Бидгощі, Головою Сейміку підприємців Куявсько-Поморського воєводства, Президентом WSG паном Кшиштофом Сікорою. Одне з питань – 2019 рік – Рік 15 річчя встановлення побратимських відносин між містами Бидгощ та Кременчук. Говорили про створення вертуальної “шоу-рум” – порталу сприяння експорту між підприємцями міст- побратимів. WSG та Сейміку підприємців Куявсько-Поморського воєводства візьме в цьому активну участь. Створення такого порталу передбачено в проекті сприяння експорту МСП, який впроваджується Проектом ПРОМІС. 
Окремо хотів сказати про наших молодих колег українця Дениса Зубова і поляка Piotr Kurek. Це сучасні, креативні, ефективні і високоосвідчені управлінці. Багато проблем, що виникали, молоді колеги вирішували швидко, спокійно, професійно. Не один раз ловив себе на думці, як гірко, що в моїй повсякденній роботі таких фахівців не вистачає…
Україну розбудовувати можливо при об’єднанні зусиль досвідчених фахівців і молодих, креативних, патріотично налаштованих, бажаючих працювати на результат людей. 
Завтра зустрічі в Варшаві. 
Ми просуваємо продукцію Фабрика Рукавных Фильтров, продукцію Кременчука. Нашу українську продукцію на ринки Польщі. 
Крок за кроком.
У Варшаві зустрічі пройшли на майданчику Польсько-Української Господарчої Палати.
Нас зустріли директор палати пан Славомір Шимусяк, директор Українського Бізнес-центру пан Микола Лисенко та координатор з PR Польсько-Української Господарчої Палати пані Світлана Завадська.
До Палати приїхав керівник економічного відділу Посольства України в Республіці Польща пан Ігор Баранецький. 
Відбулась професійна розмова, кременчуцькі промисловці отримали важливу інформацію. Вже не перший раз зустрічаюсь з Ігорем Баранецьким та Миколою Лисенком. Дуже приємно, що такі компетентні і професійні люди представляють нашу країну. Важливо, що ці поважні представники мають бажання допомогти українським бізнесменам вийти на польський ринок.
А за кременчуцьку компанію Фабрика рукавних фільтрів їм соромно не буде.
Завтра ми відлітаємо до України. 
Мої друзі Олександр Ярошенко і Деніс Зубов отримали багато цінної ексклюзивної інформації, отримали відповіді на важливі питання. Тепер попереду опрацювання умов співпраці з компанією ProNatura та вихід на ринки Польщі і ЄС.
Хай їм щастить. Хай щастить всім тим, хто працює!

Андрій Мельник

Facebook