До Кременчука завітає заступник Президента із міста-побратима

Міхал Штибель із Бидгоща.

12 – 14 листопада 2019 року відбудеться офіційний візит делегації міста-побратима Бидгощ (Польща) на чолі з заступником Президента міста паном Міхалом Штибелем (на фото).

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці заступник директора Інституту розвитку Кременчука Андрій Мельник.

«Керівник нашого польського міста-побратима пан Міхал Штибель не вперше в Кременчуці. Пан Міхал Штибель бував в Кременчуці в якості депутата міської ради, міжнародного спостерігача на виборах.
Разом із заступником Президента міста прибуває директор бюро промоції міста та міжнародного співробітництва пан Лукаш Крупа»
, – йдеться у повідомленні.

Однією з важливих адрес відвідування польською делегацією в Кременчуці – це відділення паліативної медицини Кременчуцької міської лікарні «Правобережна».

«Саме за підтримки мерії міста Бидгощ і Хоспісу «Dom Sue Ryder» було створено це відділення: польські колеги навчали українських фахівців і безвоздмездно передали спеціальне обладнання для відділення паліативної медицини», – розповів А.Мельник.

Польські гості зустрінуться з переможцями Конкурсу малюнків «Українські діти малюють Бидгощ». У конкурсі взяли участь 126 школярів з Кременчука, Львова, Дніпра, Конотопа, Києва та інших міст. Діти малювали красиве польське місто, пізнаючи його історію та культуру..

Діти будуть нагороджені дипломами та заохочувальними призами від мерій Кременчука і Бидгощі.

 

Антоніна Озерна

 

Ресурс