15 жовтня 2019 року відбулась зустріч з вихованцями Школи юридичних знань “ЛіАС”

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Як відомо, в Кременчуці успішно впроваджуються напрацювання литовських партнерів в галузі забезпечення якості неформальної освіти.

Завдяки старанням заступника міського голови Ольги Усанової, директора Департаменту освіти професора Геннадія Москалика і підтримці міського голови Віталія Малецького в нашому місті почали впроваджуватись напрацювання відомих в Європі фахівців – члена Комітету освіти і науки Сеймасу Литовської Республіки, екс-міністра освіти і науки Литви пана Гинтараса Степонавічуса, директора Центру дітей та молоді Литви пана Валдаса Янкаускаса та їх команди.

В результаті впровадженню такої реформи зростає якість послуг, які надаються в закладах неформальної освіти, а також конкуренція між різними установами позашкільної освіти різної форми власності.

Впровадження литовського проекту у сфері неформальної освіти є значним проривом на шляху відкриття перед шкільною молоддю можливостей до розвитку своїх талантів, пошуку нових цікавих і корисних занять у вільний від навчання час.

Одним з учасників такого процесу є ТОВ “Юридична консультація “ЛіАС”, яку очолює досвідчений юрист Людмила Середа. Під керівництвом Людмили Олександрівни створено “Школу юридичних знань “ЛіАС”.

27 серпня 2019 року в рамках засідання конкурсного комітету з визначення переможців конкурсу програм із позашкільної освіти для дітей та молоді на 2019-2020 навчальний рік було виділено 14 сертифікатів для підтримки навчальної програми, запропонованої ТОВ “ЛіАС”.

“Школа юридичних знань “ЛіАС” це:
– більше 100 годин практичних занять;
– 10 найважливіших навичок юриста, якими оволодіють юнаки і дівчата;
– визначення професії, яка найбільше підходить для конкретного слухачів тощо.
Існування подібних “шкіл” дуже своєчасно і актуально.

Інститут розвитку Кременчука, повністю підтримуючи ідеї неформальної освіти та просування сучасних знань серед учнівської молоді, прийняв групу “юних юристів” на чолі з Людмилою Середою.

Директор КП “Інститут розвитку Кременчука ” Андрій Мельник зустрівся в кінці робочого дня з “юними юристами” та розповів їм про діяльність Інституту розвитку Кременчука, міжнародні зв’язки міста, міста-побратими та чим займаються юристи-міжнародники.
Директор ІРК подарував для бібліотечки “Школи юридичних знань “ЛіАС” добірку країнознавчої і інформаційної літератури, яка буде корисною для юних і допитливих кременчужан, які відвідують “Школу”.