23 вересня 2019 року до Кременчука прибуває Посол Австралії в Україні Її Високоповажність Пані Мелісса О’Рурк

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Пані Посол зустрінеться з міським головою Віталієм Малецьким, відкриє виставку в міський картинній галереї, відвідає Кременчуцький ліцей № 10 та Кременчуцький обласний спеціалізований будинок дитини Полтавської обласної ради.

Мелісса О’Рурк — австралійський дипломат.

Надзвичайний і Повноважний Посол Австралії в Україні (з вересня 2017).

Мелісса О’Рурк має ступінь магістра міжнародного права, здобутий в Австралійському національному університеті. Вона також є магістром міжнародних відносин і азіатської політики Університету Квінсленда, бакалавром міжнародного бізнесу Технологічного університету Квінсленда та має ступінь бакалавра гуманітарних наук з відзнакою, здобутий в Університету Квінсленда.

Працювала в представництвах Австралії в Брюсселі та Бангкоку. Працювала директором секцій ООН та Співдружності націй.

Була також радником-посланником посольства Австралії в РФ. Працювала заступником голови місії у посольстві Австралії у Москві. Була  Тимчасово Повіреною у справах Австралії в РФ.

Посольство Австралії в Україні відкрито з 2015 року. До цього резиденції австралійських послів в Україні в різні часи були в Москві, Відні і Варшаві.