3 вересня 2019 року прийнято рішення “Про нагородження почесним знаком “За заслуги перед містом”

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

На засіданні XXXVIII сесії Кременчуцької міської ради VII скликання від 3 вересня 2019 року прийнято рішення “Про нагородження почесним знаком “За заслуги перед містом”:

пана ГВІДАСА КЄРУШАУСКАСА – Посла з особливих доручень Міністерства закордонних справ Литовської Республіки,

–  ГРИЩЕНКА ВОЛОДИМИРА МИКОЛАЙОВИЧА – заступника голови громадської організації «Міська організація ветеранів»,

ЯРОШЕНКА ОЛЕКСАНДРА ОЛЕКСАНДРОВИЧА – директора і засновника ТОВ «Фабрика рукавних фільтрів».

У відповідь на високу оцінку роботи надійшов лист вдячності від Посла з особливих доручень Міністерства закордонних справ Литовської Республіки  пана Гвідаса Кєрушаускаса на адресу міського голови Віталія Малецького та депутатського корпусу Кременчуцької міської ради.

 

Шановний Віталію Олексійовичу!

Шановні депутати Кременчуцької міської ради!

 

Із радістю дізнався про те, що Кременчуцька міська рада прийняла рішення про нагородження мене почесним знаком «За заслуги перед містом».

Щиро вдячний Вам і депутатському корпусу міста за високу оцінку мого внеску у розвиток відносин між Литовською Республікою та Кременчуком.

Кременчук – один із флагманів литовсько-українського співробітництва у різних галузях і сферах відносин.

Важливо, що за кілька років сформувалася єдина команда, яка здатна на великі справи.

Це литовські та українські дипломати, мери Алітуса та Кременчука, депутати всіх рівнів, колективи Інституту розвитку Кременчука, Кременчуцького відділення Полтавської ТПП, Вільнюської промислової, ремісничої і торговельної палати, творчі та спортивні команди, педагоги та лікарі з Кременчука, Алітуса та Вільнюса, молоді дипломати.

Дуже важливою у розвитку відносин між Литвою і Вашим містом, звісно ж, є підтримка керівників дипломатичних місій України та Литви.

Зі свого боку, запевняю Вас, що Кременчук – постійно у моєму серці і я докладатиму усіх зусиль, щоб сприяти взаємокорисним контактам, новим проектам, які відкриватимуть чудові можливості для економічного та культурного співробітництва, обміну досвідом, укріплення дружби між Литвою і Вашим містом.

Із щирою повагою і до швидкої зустрічі,

Ваш

Гвідас Кєрушаускас,

Посол з особливих доручень, МЗС Литовської Республіки