До Кременчука завітає заступник Президента із міста-побратима

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Міхал Штибель із Бидгоща.

12 – 14 листопада 2019 року відбудеться офіційний візит делегації міста-побратима Бидгощ (Польща) на чолі з заступником Президента міста паном Міхалом Штибелем (на фото).

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці заступник директора Інституту розвитку Кременчука Андрій Мельник.

«Керівник нашого польського міста-побратима пан Міхал Штибель не вперше в Кременчуці. Пан Міхал Штибель бував в Кременчуці в якості депутата міської ради, міжнародного спостерігача на виборах.
Разом із заступником Президента міста прибуває директор бюро промоції міста та міжнародного співробітництва пан Лукаш Крупа»
, – йдеться у повідомленні.

Однією з важливих адрес відвідування польською делегацією в Кременчуці – це відділення паліативної медицини Кременчуцької міської лікарні «Правобережна».

«Саме за підтримки мерії міста Бидгощ і Хоспісу «Dom Sue Ryder» було створено це відділення: польські колеги навчали українських фахівців і безвоздмездно передали спеціальне обладнання для відділення паліативної медицини», – розповів А.Мельник.

Польські гості зустрінуться з переможцями Конкурсу малюнків «Українські діти малюють Бидгощ». У конкурсі взяли участь 126 школярів з Кременчука, Львова, Дніпра, Конотопа, Києва та інших міст. Діти малювали красиве польське місто, пізнаючи його історію та культуру..

Діти будуть нагороджені дипломами та заохочувальними призами від мерій Кременчука і Бидгощі.

 

Антоніна Озерна

 

Ресурс