Литовські партнери розробили інвестиційні ТЕО комплексної реновації 3-х типових багатоквартирних будинків Кременчука

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

У рамках робочого візиту експертів Агентства з економії енергії в жилих будинках «ВЕТА» проходить практичний  семінар «Литовський досвід реновації багатоквартирних будинків». Директор КП «Кременчукінвест» Андрій Мельник наголосив, що механізм проведення комплексної енергомодернізації житлового фонду, запроваджений у Литві,  вивчається та поширюється в багатьох країнах Європи. На сьогодні спеціалісти Агентства з економії енергії в жилих будинках «ВЕТА» погодилися надати допомогу з комплексної реновації житла кременчуцьким ОСББ. Зокрема, ними вже розроблені інвестиційні ТЕО щодо  застосування заходів із енергомодернізації 3-х типових багатоповерхівок Кременчука. Андрій Мельник підкреслив, що співпраця нашого міста та Агентства з економії енергії в жилих будинках «ВЕТА» стане першим українським досвідом партнерських стосунків у галузі реновації об’єктів житлового фонду.
Керівник відділу енергоменеджменту  та енергетики виконкому міської ради Тетяна Андрієвська наголосила, що на сьогоднішній день пріоритетним проектом, у вивченні якого та в подальшій реалізації зацікавлене наше місто, є запроваджена литовськими партнерами програма енергомодернізації багатоквартирних будинків. У Литві завдяки такій комплексній реновації об’єктів житлового фонду досягнуто головної мети – зменшено витрати з сімейних бюджетів пересічних споживачів за енергоносії. Тетяна Андрієвська  висловила сподівання, що досвід литовців із реновації житла має допомогти жителям Кременчука визначитися з етапами енергомодернізації  своїх будинків, розпочати планову роботу в цьому напрямку, щоб в подальшому мати можливість економити на енергоносіях.  
У рамках візиту експертів Агентства з економії енергії в жилих будинках «ВЕТА» будуть проведені зустрічі з головами ОСББ і управляючими компаніями.