У Кременчуці пролунали дзвони Миру

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Ось уже 8 років поспіль з нагоди Міжнародного дня миру у Кременчуці лунають дзвони Гонгу миру, який встановлено в нашому місті  завдяки співпраці Асоціації сприяння міжнародному бізнесу та розвитку Кременчука з Посольством Республіки Індонезія в Україні, Міністерством закордонних справ України та Міжнародним Комітетом Миру.  У ці дні кременчуцька громада приєднується до міжнародної спільноти, щоб вкотре засвідчити своє прагнення жити в мирі і злагоді, закликати людство зупинити насилля, кровопролиття та тероризм. Сьогодні до парку Миру прийшли керівники міста на чолі з міським головою Віталієм Малецьким, представник Посольства Республіки Індонезія в Україні Пан Прабово Хімаван, депутати, громадськість міста. У пам’ять про усіх загиблих заради миру до підніжжя меморіального комплексу присутні поклали квіти.    
Міський голова Віталій Малецький відмітив, що День миру, який об’єднує людей прогресивного світу, є нагадуванням про найвищі  цінності людства – це мир і життя.  Він висловив подяку Посольству Індонезії в Україні за велику роботу щодо утвердження миру на землі, а також сприяння налагодженню дружніх та економічних стосунків між Кременчуком та Індонезією. Також міський голова підкреслив, що український народ – мирний народ, він завжди будує будь-які відносини на принципах мирного співіснування, в основу яких лягає політика миру та толерантності. Завершився захід символічними ударами в Гонг Миру на знак миру в усьому світі.