З Кременчуком поділилися досвідом щодо сортування та переробки сміття

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

До Кременчука завітали побратими з польського міста Бидгощ.

У Кременчуці сьогодні 30 січня міський голова Віталій Малецький провів офіційну зустріч з побратимами польського міста Бидгощ.

За інформацією прес-служби міськради, делегація міста – Бидгощ (Руспубліка Польща) з офіційним візитом перебуває у Кременчуці з 29 січня і пробуде до 31 січня.

Цього разу польські побратими приїхали до нашого міста з метою обміну досвідом щодо утилізації сміття.

Віталій Малецький привітав побратимів на Кременчуцькій землі, зазначивши, що між Кременчуком і Бидгощем вже давно встановлені не просто побратимські, а дружні, ділові, культурні, освітні зв’язки. І дуже добре, що з кожним роком вони розширюються, набувають все більшої вагомості і значущості. Польща є однією з передових європейських держав, і Україні є чому в неї повчитися. Візит польських колег, які добре розуміються на сортуванні та переробці сміття, буде досить корисним, адже Кременчук працює над цим питанням і в майбутньому мріє збудувати сміттєпереробний завод.

Обидві сторони висловили наміри плідно співпрацювати у цьому напрямку.

Ресурс