МІСЬКИЙ ГОЛОВА ВІТАЛІЙ МАЛЕЦЬКИЙ ЗУСТРІВСЯ З ПОСЛОМ АВСТРАЛІЇ В УКРАЇНІ ПАНІ МЕЛІССОЮ О’РУРК

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

23 вересня 2019 року міський голова Віталій Малецький зустрівся з Послом Австралії в Україні пані Меліссою О’Рурк, яка прибула до Кременчука з офіційним візитом.

Віталій Малецький зазначив, що йому надзвичайно приємно, що пані Посол знайшла можливість завітати до нашого міста, особливо приємно ще й те, що цей візит відбувається у вересневі дні, коли Кременчук відзначає 448-у річницю від дня заснування міста та 76-у річницю визволення його від нацистських загарбників, а також разом з іншими країнами світу День миру. Кременчук – відкрите місто, тому цього року до нас на свята завітало чимало гостей, в томі числі дипломатів та делегацій з різних країн. Візит же Посла Австралії в Україні підкреслює, що ніякі відстані не шкодять  спілкуванню і налагодженню дружніх зв’язків, якщо у людей є таке бажання. Пані Мелісса О’Рурк подякувала керівникові міста за гостинність і також висловила сподівання на подальшу взаємовигідну співпрацю з Кременчуком. Міський голова розповів Пані Послу про те, що у нашому місті проживають «австралійські парламентарі» – сім’я кенгуру та й запропонував Пані Послу відвідати їх у питомнику  Гарди.

На зустрічі були присутні перший заступник міського голови Володимир Пелипенко, заступник міського голови Ольга Усанова та директор КП «Інститут розвитку Кременчука» Андрій Мельник.

У рамках свого візиту до нашого міста Надзвичайний та Повноважний Посол Австралії в Україні відвідала Кременчуцький ліцей №10 “Лінгвіст”, де поспілкувалася з юними дипломатами, розповіла їм про свою країну та поділилася враженнями від Кременчука.  Цього ж дня пані Мелісса О’Рурк планує взяти участь у відкритті виставки в Кременчуцькій міський картинній галереї та відвідати Кременчуцький обласний спеціалізований будинок дитини.