Навчальний візит на тему «Впровадження технологій «безпечного міста» для створення комфортного середовища для життя людей» (м.Київ)

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

11-12 вересня заступник директора КП «Інститут розвитку Кременчука» Бедрацький Павло взяв участь у навчальному візиті на тему «Впровадження технологій «безпечного міста» для створення комфортного середовища для життя людей». Захід, який тривав два дні, проводила Асоціація міст України в рамках загальнонаціональної програми обмінних візитів «Маршрути успіхів» Проєкту USAID ПУЛЬС у співпраці з Київською міською радою.

У Києві зібралися близько 30 представників міст з 22 областей України. Серед учасників – міські голови, голови об’єднаних громад, заступники міських голів, керівники міських управлінь інформаційних технологій, програмного та комп’ютерного забезпечення, муніципальної безпеки.

Особливий інтерес в учасників викликали технологічні рішення Києва у транспортній сфері та секторі безпеки.

Розпочали представники міст огляд об’єктів з  Контактного центру міста Києва 15-51. Його роботу представивив Євген Куций, заступник директора з впровадження та інформаційного супроводу ІТ рішень КП «ГІОЦ». Контакт-центр 15-51 – це відкрита інформаційна платформа для киян, де вони можуть безкоштовно дізнатися будь-яку відкриту інформацію та залишити звернення, щоб вирішити проблему, яка їх турбує.

Після цього представники громад вирушили до оглядового майданчику біля Арки Дружби Народів, де Директор КП «Інформатика» Микола Пихтін презентував технології «безпечного міста» на новому столичному пішохідно-велосипедному мосту, а також першу в Києві смарт-вулицю. Під час візиту до Міського центру обробки даних, учасники ознайомилися з інноваційною системою відеонагляду міста Києва.

12 вересня Генеральний директор КК «Київавтодор» Олександр Густєлєв презентував учасникам роботу Єдиного диспетчерського центру моніторингу роботи транспорту – платформи, покликаної оптимізувати роботу комунальної та пасажирської транспортної техніки. Далі учасники відвідали Kyiv Smart City Hub – майданчик, який об’єднує представників бізнесу, активістів та владу міста задля розвитку розумної міської інфраструктури.

Під час підведення підсумків заходу учасники подякували Асоціації міст України та Київській міській раді. Вони висловили впевненість у тому, що інформація, отримана під час візиту, буде корисною для них у роботі.