Кременчук запрошує на екологічний форум!

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Шановні панове!                                      

Засвідчуючи свою повагу, компанія «Міжнародна екологічна безпека» у співпраці з Кременчуцькою міською радою,  Корейським бізнес-клубом в Україні, Інститутом розвитку Кременчука та Кременчуцьким національним університетом ім. Михайла Остроградського запрошує Вас взяти участь у форумі «ВОДНИЙ РЕСУРС – ОСНОВА НАШОГО ЖИТТЯ», який відбудеться 26 лютого 2019 р. за адресою: м. Кременчук, площа Перемоги, 2.

Програма форуму спрямована на розкриття проблематики якості водних ресурсів і шляхів покращення їх стану. Всі ми знаємо, що вода – це джерело життя на Землі, а чиста вода – основа нашого здоров’я. Якість води є головним показником її споживання та придатності для різноманітних видів використання, тому безпосередньо водопідготовка та очистка стічних вод є базовою процедурою у будь-якому процесі: як функціонування нашого організму, так і вироблення будь-якої продукції. До Вашої уваги на форумі будуть винесені питання:

  • підготовки питної води;
  • очистки стічних вод;
  • стану внутрішніх водойм й інші.

Завдяки знанням і досвіду наших спікерів Ви знайдете практичні шляхи покращення стану водних ресурсів, технологічні рішення водопідготовки, водопостачання та водовідведення, а також спільними зусиллями нашої команди реалізувати проекти поліпшення якості води Вашого регіону. 

Участь у форумі безкоштовна. Більш детальну інформацію про форум можна отримати на сайті: http://www.save-eco.world/форум-кременчук/ ;

анкета реєстрації розміщена за посиланням: https://goo.gl/forms/bzdk9gWzxlwwyJGs2  

До зустрічі на форумі «Водний ресурс – основа нашого життя»!

Контакти:

Компанія «Міжнародна екологічна безпека»:

+38 (067) 119 65 29, +38 (067) 537 60 44

Інститут розвитку Кременчука: +38 (067) 247 11 27