Секретар міської ради Юрій Гриценко провів робочу нараду з питань підготовки заходів Міжнародного дня миру

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

11 вересня 2019 року в Міжнародному інформаційно-контактному центрі імені Вітовта відбулась робоча нарада з питань підготовки заходів в рамках Міжнародного дня миру.

З інформацією виступив директор ІРК Андрій Мельник. Доповідач повідомив про те, що цього року в дев’яту річницю Гонгу миру в Кременчуці на відзначення Міжнародного дня миру прибувають Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індонезія в Україні Його Високоповажність Пан Юдді Кріснанді, Посол з особливих доручень МЗС Литовської Республіки Його Високоповажність Пан Гвідас Керушаускас, делегація міста-побратима Алітус на чолі з мером паном Неріусом Цесюлісом (Литва).

В обговоренні взяли участь начальник організаційно-контрольного відділу Ольга Безугла, директор Парку миру Віталій Добрунов, заступник директора ІРК з проектної діяльності Оксана Кузьменко, заступник начальника управління Департаменту освіти Ігор Процько та інші.

Підсумки наради підбив секретар міської ради Юрій Гриценко.