Тренінг у м. Вінниця «Інструменти фінансування місцевого економічного розвитку»

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

6-7 лютого у м. Вінниця у рамках Проекту «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) відбувся тренінг з інструментів фінансування місцевого економічного розвитку, в якому взяли участь представники КП «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Інститут розвитку Кременчука».

На заході учасники розглянули інструменти фінансування місцевого економічного розвитку, бюджетні, грантові та інвестиційні інструменти, а саме: податкове стимулювання, місцеві цільові п

рограми, інвестиційні проекти, краудфандинг, револьверні фонди та багато іншого. Також учасники, представники міст-партнерів ПРОМІС, з міст Вінниця, Ладижин, Хмільник, Полтава, Кременчук та Миргород, обмінювалися досвідом щодо впровадження проектів у своїх містах. Так, директор «Інституту розвитку Кременчука» Павло Бедрацький поділився з присутніми досвідом м. Кременчука щодо розробки інвестиційних проектів.

Під час тренінгу велику увагу приділили практичним завданням, за допомогою яких учасників налаштовували креативно та стратегічно мислити, застосовувати інноваційні підходи в роботі, бути гнучкими у розв’язанні управлінських завдань та бути відкритими до змін.

По завершенню тренінгу учасники отримали сертифікати та подякували організаторам за якісно проведене навчання, здобуті навички, практичні завдання, які вони в подальшому зможуть втілити на практиці.