У Кременчук з офіційним візитом прибув посол В’єтнама

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Міський голова Віталій Малецький провів офіційну зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом  Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні Паном Нгуєн Ань Туан. У заході взяли участь перший заступник міського голови Володимир Пелипенко, секретар міської ради Юрій Гриценко, заступник міського голови Ольга Усанова та Дмитро Кравченко, директор КП «Інститут розвитку Кременчука» Андрій Мельник.

Про це повідомляє прес-служба міськради Кременчука.

Соціалістичну Республіку В’єтнам представляли другий секретар Посольства Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні Пан Нгуєн Хра Кхань і дружина Посла Пані Фам Біч Лой.

Віталій Малецький висловив слова вдячності Надзвичайному і  Повноважному Послу  Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні Пану Нгуєн Ань Туан за те, що той у  своєму щільному графіку знайшов час і відвідав наддніпрянський Кременчук. Мер міста наголосив, що має впевненість у тому, що перший візит Посла  Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні до нашого міста стане початком плідних двосторонніх відносинам між в’єтнамським народом та кременчужанами. Міський голова провів коротку презентацію соціально-економічного та промислового потенціалу Кременчука, розповів про сталі виробничі традиції міста та його роботу нових об’єктів господарювання, які, незважаючи на «молодий» вік, впевнено виходять на міжнародні ринки.

У свою чергу, Надзвичайний і Повноважний Посол Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні Пан Нгуєн Ань Туан відзначив, що в’єтнамська сторона зацікавлена у співробітництві з Україною, в тому числі містом Кременчуком. Він відмітив, що перед своїм візитом опрацював чимало інформації про місто і був приємно вражений тим, що сьогодні Кременчук активно розвивається, він є і промисловим, і водночас культурним  центром Полтавщини. Пан Нгуєн Хра Кхань зазначив, що його країна готова розвивати двосторонні відносини з Україною, зокрема, окреслив перспективні вектори такого співробітництва, що можуть стосуватися гуманітарної та економічної сфер діяльності.

На завершення зустрічі обидві сторони обмінялися сувенірною продукцією.

 

Ресурс