У Кременчуці розпочато роботу над брошурою “Гід Інвестора”

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

14 лютого 2020 року в офісі Інституту розвитку Кременчука відбулася робоча нарада з обговорення питання розробки «Гіду інвестора м. Кременчука» та інших інструментів залучення інвестицій для розвитку міста. У нараді взяли участь експерт Проекту ПРОМІС, координатор Всеукраїнської мережі фахівців і практиків з регіонального та місцевого розвитку РЕГІОТЕТ Олександр Дудка, старший викладач кафедри гуманітарних наук, культури і мистецтва Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського та представники Інституту розвитку Кременчука.
Під час робочої наради учасники заходу обговорили наповнення та структуру основних розділів брошури «Гід інвестора м. Кременчука».
Також Олександр Дудка поділився напрацюваннями круглого столу з місцевого економічного розвитку, який відбувся у Полтаві 13 лютого 2020 року та розповів про шляхи підвищення конкурентоспроможності регіону на засадах смарт-спеціалізації.