В рамках заходів, присвячених Міжнародному дню миру 21 вересня 2019 року Гонг миру в Кременчуці закличе народи Землі до світу

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

21 вересня 2019 року в Парку миру відбудеться офіційна церемонія у спорудження Гонгу миру і майстер-клас індонезійських танців в Сквері імені Олега Бабаєва.

У 10:00 міський голова Кременчука Віталій Малецький разом з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Індонезія в Україні паном Юдді Кріснанді, Послом з особливих доручень МЗС Литви паном Гвідасом Керушаускасом, мером міста Алітус паном Неріус Цесюлісом, радником з технологій віце-мера міста Рішон-ле -Ціон паном Олександром Вайблатом відвідають Гонг миру в Парку миру, покладуть квіти до стели визволителів Кременчука.

У церемоніях візьмуть участь керівники Кременчука, члени зарубіжних делегацій, представники громадськості.

Гості також ознайомляться з визначними пам’ятками Парку миру.

У Парку миру будуть висаджені нові дерева заради миру, дружби і співпраці. Дерева посадять керівники Кременчука та іноземних делегацій.

Великим подарунком від Посла Індонезії стане “Майстер-клас індонезійських танців” в Сквері імені Олега Бабаєва 21 вересня 2019 року в 16:00.

З чарами індонезійського танцю можна буде не тільки познайомитися, але й повчиться будь-кому.

Через музику і танці інших народів, що живуть на нашій планеті, ми краще пізнаємо навколишній світ, традиції наших друзів, їх історію та культуру.