В’єтнам зацікавився Кременчуком

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Міський голова Віталій МАЛЕЦЬКИЙ провів офіційну зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Соціалістичної Республіки В’єтнам НГУЄН АНЬ ТУАН.

Про це передає Кременчуцька міська рада.

Пан Малецький висловив слова вдячності послу В’єтнаму за те, що той у  своєму щільному графіку знайшов час і відвідав наддніпрянський Кременчук. Керівник міста наголосив, що має впевненість у тому, що перший візит до нашого міста стане початком плідних двосторонніх відносинам між в’єтнамським народом  та кременчужанами.

Він провів коротку презентацію соціально-економічного та промислового потенціалу Кременчука, розповів про сталі виробничі традиції міста та його роботу нових об’єктів господарювання, які, незважаючи на «молодий» вік, впевнено виходять на міжнародні ринки.

У свою чергу, пан Нгуєн Ань Туан відзначив, що в’єтнамська сторона зацікавлена у співробітництві з Україною, в тому числі з Кременчуком. Він відмітив, що перед своїм візитом опрацював чимало інформації про місто і був приємно вражений тим, що сьогодні Кременчук активно розвивається, він є і промисловим, і водночас культурним  центром Полтавщини. Було окреслено перспективні вектори такого співробітництва, що можуть стосуватися гуманітарної та економічної сфер діяльності.

На завершення зустрічі обидві сторони обмінялися сувенірною продукцією.

 

Ресурс