Інститут розвитку Кременчука підтримує розвиток креативної індустрії у м. Кременчуці.

Нещодавно у нашому місті з’явилась Студія креативних мистецтв ArtElf. Реалізація такого проєкту стала можлива за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

У Студії можна навчитися таким майстерностям як валяння, флористика, біжутерія, ляльки ручної роботи, сувенірні вироби, кераміка… всього не перелічити)).

А діяльність Студії спрямована не тільки на навчання креативній майстерності, а й на допомогу підприємцям-початківцям у започаткуванні власної справи. Так за підтримки міської ради та Інституту розвитку Кременчука у Студії проводяться семінари та тренінги про те, як створити власний бізнес, яку систему оподаткування обрати, де взяти кошти для розвитку бізнесу, де шукати клієнтів та багато іншого. Учасники курсів отримують всі базові знання для започаткування власної справи! Це історія про те, коли хоббі перетворюється на бізнес.

Студія згуртовує місцевих майстрів, проводить майстер-класи, виставки, ярмарки, виготовляє на замовлення творчі товари, а ще планує нас здивувати під час фестивалю Урбан.Бізнес.Фест, який запланований на вересень 2020 року. Тож чекаємо чим нас здивують майстрині креативного бізнесу.