Кременчук стане першим містом України, де розроблять Зелений паспорт

В місті проходить еко- форум.

Сьогодні, 28 травня, у мерії Кременчука проходить еко- форум «Екологія міста».

Відбувається захід у рамках проекту «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС).

До Кременчука приїхали фахівці в сфері економіки, екології, науковці не лише з України. Тема, звісно, екологія. Тож, говоритимуть учасники, як зробити життя в українських містах більш комфортним, з безпечним довкіллям.

Так, про світові тенденції з розвитку Зелених міст розповість Даг Хакман, консульант проекту ПРОМІС з питань охорони довкілля (Канада). Про те, як в Торонто розроблено генплан, де враховано водовідведення і покращення якості поверхневих вод, у своєму виступі торкнувся головний інженер і виконавчий директор інженерно-будівельних робіт м. Торонто Майкл Д’Андреа.

До речі, вже відомо, що Кременчук стане першим містом України, де буде розроблено Зелений паспорт. У ньому врахують і стан водних ресурсів, атмосферного повітря, благоустрій, озеленення території тощо.

До речі, не секрет, що однією із головних проблем нашого міста є стан атмосферного повітря. Адже чимало кременчужан потерпають від смороду. Цю тему не минули на еко-форумі. Планується виступ д.т.н, декану факультету природничих наук КрНУ ім.Остроградського Володимира Бахарєва. Його доповідь – про спостереження та контроль над станом атмосферного повітря Кременчука.

Ресурс