До Кременчука із метою співпраці завітали члени Київської Асоціації військових аташе

Дипломатам презентували промисловий і освітньо-науковий потенціал міста.

16 – 17 квітня в Кременчуці перебувала делегація військових аташе з 19 країн світу – членів Київської Асоціації військових аташе. Про це повідомив директор Інституту розвитку Кременчука Андрій Мельник у Фейсбук.

Так, високоповажні іноземні військові дипломати прибули до нашого міста з метою вивчення індустріального потенціалу Кременчука та можливостей співпраці. Гості були прийняті керівництвом міста. В ході зустрічі з Першим заступником міського голови Володимиром Пелипенком, секретарем міської ради Юрієм Гриценком, заступником міського голови Дмитром Кравченком та директором Інституту розвитку Кременчука Андрієм Мельником військовим дипломатам було презентовано промисловий і освітньо-науковий потенціал міста.

Гості відвідали НВФ “Тєхвагонмаш”, НВФ “АВІА”, Кременчуцький льотний коледж НАУ, Кременчуцький ліцей з посиленою військовою та фізичною підготовкою, Інститут розвитку Кременчука та Парк Миру. Іноземні військові відвідали Катинський дуб пам’яті, висаджений на честь нашого земляка підпоручника Війська Польського Броніслава Урбанського, вбитого в Катинському лісі у 1940 році.

Ресурс