Енергоменеджери з Литви допомагатимуть у розробці інвестиційних ТЕО з енергомодернізації 3 багатоквартирних будинків Кременчука

Цього тижня у Кременчуці працюють експерти Агентства енергоефективності багатоквартирних будинків «ВЕТА» (Литовська Республіка). Метою візиту литовських енергоменеджерів до нашого міста є обмін власним досвідом із реновації багатоквартирних будинків та надання  практичної  допомоги управителям житлового фонду Кременчука в частині  комплексного підходу до застосування енергоефективних технологій, які несуть за собою значну економію коштів за спожиті енергоносії.
        Сьогодні у міськвиконкомі відбулася офіційна зустріч першого заступника міського голови Володимира Пелипенка з експертами Агентства «ВЕТА» Томасом Гіедрісом, Геннадіусом Микшисом і  Ліною  Бальчунієною, де обговорили можливість участі ОСББ Кременчука в пілотному проекті з реновації багатоквартирного житла. Під час зустрічі обидві сторони обговорили питання щодо подальшої співпраці за напрямом початку роботи над комплексною реконструкцією об’єктів житлового фонду Кременчука  з термомодернізацією.
        Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко наголосив, що реновація житла – є невідворотним кроком, який із метою економії енергоносіїв і коштів, які витрачаються за їх споживання, мають зробити як  у Кременчуці, так і в  країні вцілому. Він підкреслив, що кременчуцьким ОСББ пощастило в тому, що допомогу в проведенні комплексної  енергомодернізації житла їм зголосилися надавати фахівці із  Агентства енергоефективності багатоквартирних будинків «ВЕТА», які керують подібним процесом у Литві та мають успішний досвід із впровадження проектів енергомодернізації житла.  
        Наразі двома сторонами досягнуто домовленість щодо розробки інвестиційного ТЕО для проведення реконструкції з термомодернізацією в 3 типових будинках Кременчука.