Кременчукові шукають ісламське місто-побратим

Зокрема, планують співпрацю із Духовним управлінням мусульман України.

25 липня представники Інституту розвитку Кременчука спілкувалися із з Головою Духовного управління мусульман України, Верховним Муфтієм України шейхом Ахмедом Тамімом. Про це повідомив директор Інституту розвитку Кременчука Андрій Мельник у Фейсбук.

«Кременчук зацікавлений встановити побратимські відносини з містами ісламського світу, розвивати взаємовигідну співпрацю в сфері економіки, промислової кооперації і науки», – написав він.

Та наголосив, що підприємства і заклади Кременчука активно розвивають співпрацю з Азербайджаном, Індонезією, Казахстаном, Узбекістаном, Бангладеш, Турцією, Йорданією та іншими країнами ісламського світу, але є багато нових можливостей, які треба використовувати.

Духовне управління мусульман України (ДУМУ) велику роботу проводить на міжнародному рівні. Представники ДУМУ беруть участь в різноманітних симпозіумах, форумах, прийомах, спілкуються з іноземними дипломатами, керівниками держав і регіонів, поширюючи позитивну інформацію про Україну, підкреслив шейх Ахмед Тамім.

Сторони домовились про співпрацю в питаннях пошуку міста-побратима в ісламським світі.

Нагадаємо, у Кременчука тепер є ще одне місто-побратим: з ізраїльським Рішон-ле-Ціоном підписано Меморандум.

Ліна Романченко

Ресурс