Міський голова Віталій Малецький провів офіційну зустріч з побратимами з польського міста Бидгощ

29 – 31 січня у Кременчуці з офіційним візитом перебуває делегація міста – побратима Бидгощ (Республіка Польща). До складу делегації входять Конрад Миколайські – Президент ТОВ “ProNatura”; Даріуш Грежицький – віце-президент ТОВ “ProNatura”;Пьотр Курек – голова PR-відділу; Адам Мусіала – начальник управління комунального господарства міської ради міста Бидгощ. Польські побратими приїхали цього разу до нашого міста з метою обміну досвідом щодо утилізації сміття.
Сьогодні у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради відбулася офіційна зустріч міського голови Віталія Малецького  та його
заступників з бидгощанами. Віталій Малецький привітав побратимів на Кременчуцькій землі, зазначивши, що між Кременчуком і Бидгощем вже давно встановлені не просто побратимські, а дружні, ділові, культурні, освітні зв’язки. І дуже добре, що з кожним роком вони розширюються, набувають все більшої вагомості і значущості. Польща є однією з передових європейських держав, і Україні є чому в неї повчитися. Візит польських колег, які добре розуміються на сортуванні та переробці сміття, буде досить корисним, адже Кременчук працює над цим питанням і в майбутньому мріє збудувати сміттєпереробний завод.
Обидві сторони висловили наміри плідно співпрацювати у цьому напрямку.
 
Відео: