Проект «Будівництво бетонного скейт-парку у Кременчуці» став переможцем обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області 2018 року

21 листопада відбулося засідання ради обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області, заснованого обласною радою з метою підвищення активності територіальних громад у розв’язанні актуальних питань їхньої життєдіяльності.
Цього року на конкурс було подано 80 проектів від органів місцевого самоврядування з 24 районів та 5 міст обласного значення. Переможцями конкурсу визнали 49 проектів.  Їх буде реалізовано на умовах співфінансування з обласного та місцевих бюджетів.
Проект «Будівництво бетонного скейт-парку у Кременчуці» став одним із переможців. Мета проекту – сприяння розвитку спортивного туризму через облаштування бетонного скейт-парку у місті КременчукВідповідно до умов конкурсу обсяги співфінасування проектів переможців конкурсу з обласного бюджету у 2018 році складає не більше 600,0 тис. грн. Обов’язковою умовою є співфінансування проектів з місцевого бюджету. Кошти обласного бюджету виділяються одночасно, або після виділення коштів місцевого бюджету. Вартість даного проекту складає 1315,0 тис. грн.
Кременчуцький проект презентував радник з питань розвитку КП «Кременчук Інвест» Олександр Бібік, який розповів, що у Кременчуці існує лише кілька місць де можна займатися скейбордингом. Також молоді люди займаються скейтбордингом в парках, на вулицях і тротуарах міста, що викликає небезпеку для відпочиваючих там мешканців, особливо з маленькими дітьми. Будівництво такого туристично-спортивного об’єкту вирішить зазначені проблеми та буде гарним прикладом розвитку інфраструктури спортивного туризму, що в свою чергу привабить туристів до міста Кременчук.
 Варто зазначити, що Кременчук третій рік поспіль стає одним із переможців Полтавського конкурсу розвитку територіальних громад.
У 2016 році переможцем даного конкурсу став проект «Впровадження сучасних технологій ефективного енергоспоживання у комунальному закладі «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1 в м. Кременчук». Основна ідея проекту полягала в тому, щоб на прикладі однієї комунальної будівлі міста розробити зразковий та сучасний підхід до підвищення ефективності використання енергетичних ресурсів в інших бюджетних установах Кременчука.
У 2017 році перемогу отримав проект «Кременчуцькі зупинки – очікування з комфортом».        Проектом передбачено створення SMART-зупинок, які не тільки задовольнять нагальну потребу пасажирів у безпеці та зручності перебування під час очікування транспорту, але і створять додатковий комфорт від використання сучасних технологій.