У Кременчуці шукають знавців Латвії

Розпочалася вікторина (конкурс рефератів) з історії, географії, культури та економіки Латвійської Республіки.

Інститут розвитку Кременчука, Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку (АСМБР) за підтримки Посольства Латвійської Республіки в Україні оголошують про старт вікторини (конкурсу рефератів) з історії, географії, культури та економіки Латвійської Республіки.

Про це повідомили на сайті Інституту розвитку Кременчука.

«Літні канікули це не тільки можливість добре відпочити та цікаво подорожувати, Ви можете також поповнити свої знання, розширити світогляд, попрацювавши над рефератом про Латвію», – йдеться у повідомленні.

Вікторина стартує 5 серпня та триває до 10 вересня 2019 р.

«Тож запрошуємо усіх тих, хто прагне отримати додаткові знання про Латвійську Республіку, дізнатися більше про її історію, географію, культуру та економічний потенціал, а за плідну і сумлінну роботу з ознайомлення з цією чудовою країною отримати гарні подарунки, долучитися до участі у даній вікторині», – закликають організатори.

Докладна інформація про хід вікторини буде розміщена на WEB-сайті Інституту розвитку Кременчука – www.kremenchukinvest.com.ua  та АСМБР – http://apibd.com   

У вікторині може взяти участь молодь віком від 10 до 21 року, що навчається у вищих навчальних закладах, школах, ліцеях  та гімназіях України.

Переможців запросять до Посольства Латвійської Республіки в Україні (м. Київ) для проведення церемонії нагородження.

З умовами вікторини та запитаннями можна ознайомитися за посиланням.

 

 

Ніка Назарова

 
 

Ресурс