Віталій Малецький зустрівся з представниками малого та середнього бізнесу Кременчука

Сьогодні міський голова Віталій Малецький зустрівся з представниками малого та середнього бізнесу міста Кременчука, які стали переможцями конкурсу «Кращий експортер року». Участь у зустрічі взяли директор ТОВ «Фабрика рукавних фільтрів» Олександр Ярошенко, начальник відділу маркетингу «НВФ «Техвагонмаш»» Іван Шалаєвський, начальник відділу зовнішньоекономічної діяльності ПП «Виробничо-торговельна компанія «Лукас»» Кіра Булік, директор Кременчуцького відділення Полтавської ТПП Віктор Гинькут, член Наглядової Ради ГО «Спілка малих і середніх експортерів» Віталій Мякінін.
Вітаючи учасників зустрічі, міський голова Віталій Малецький підкреслив, що останні статистичні показники діяльності підприємств малого та середнього бізнесу  Кременчука засвідчують прогрес  у їх розвитку, який позитивно впливає на  динаміку місцевої та національної економіки.  Керівник міста наголосив, що міська влада та місцевий товаровиробник мають бути єдиною командою, а діяльність кожного члена цієї команди  повинна перш за все  впливати на створення додаткових робочих місць на кременчуцькому ринку праці, зростання валового доходу підприємств і забезпечення стабільних надходжень до міського бюджету, видатки якого спрямовуватимуться на розвиток міста вцілому.
Разом із тим  Віталій Малецький підкреслив, що для всіх місцевих підприємств міська влада  має бути сервісно-інформаційним центром, який допомагатиме їм вирішувати проблеми місцевого рівня. Як приклад такої командної співпраці Віталій Малецький назвав роботу інформаційного центру, створеного на базі КП «Кременчукінвест» у співпраці з міською влади  за фінансової підтримки проекту ПРОМІС . Цей інформаційний ресурс має інструментарії, необхідні для налагоджування  комунікації між підприємцями різних країн, пошуку варіантів для  експорту та імпорту товарів, тощо.
 Зі свого боку міський голова Віталій Малецький пообіцяв і надалі підтримувати місцевого товаровиробника, а також  подякував колективам малого та середнього бізнесу Кременчука за їх внесок у розбудову нашого міста, за те, що, освоюючи нові внутрішні та зовнішні ринки, вони роблять промоції Кременчуку.  
У рамках зустрічі було вручено нагороди переможцям конкурсу «Кращий експортер року», якими стали ТОВ «Фабрика рукавних фільтрів», «НВФ «Техвагонмаш»» і ПП «Виробничо-торговельна компанія «Лукас»».