Мусульмани Кременчука – активні учасники соціально-культурного життя міста.

24 травня 2019 року Кременчуцька мусульманська громада «Іслам» запросила представників КП «Інститут розвитку Кременчука» на святкування Рамадану.

На святі були присутні працівники міста різного віку – поважні літні люди, а також діти та підлітки. Серед почесних гостей – лідери ісламської громади з Полтави та Києва, депутат кременчуцької міської ради Володимир Шибашов, радник з питань розвитку Інституту розвитку Кременчука Олександр Бібік, фахівець Інситуту розвитку Кременчука Володимир Петров.

Захід відкрив імам мусульманської громади міста шейх Тагір.

Представники мусульманської громади виступали перед присутніми людьми, ділилися своїми думками про всесвіт, читали вірші, співали пісні, знайомили з багатонаціональною культурою мусульман.

Дорослі і діти підкреслювали, що іслам це релігія миру та добра і всі мусульмани згуртовані навколо цього, вони люблять Україну, роблять та будуть робити все для її благополуччя та процвітання.

В привітальному слові від імені Інституту розвитку Кременчука Олександр Бібік відзначив великий внесок мусульман нашого міста в розвиток культурної, соціальної, промислової, спортивної та інших сфер міста. Серед видатних спортсменів, вчених, підприємців міста є чимало людей, які сповідують іслам.

Олександр Бібік передав сердечні вітання від імені міського голови Віталія Малецького, який постійно опікується питаннями міжнаціональних стосунків в багатонаціональному Кременчуці, та від імені директора Інститута розвитку Кременчука Андрія Мельника.

Захід відбувався в теплій і дружній атмосфері. На завершення, за пропозицією Олександра Бібіка та Володимира Петрова, учасники заходу зробили спільне фото з прапором Міжнародного Комітету Миру.