19-го січня 2018 року у Міжнародному інформаційно-контактному центрі імені литовського князя Вітовта, що розташований в офісі КП «Кременчук Інвест» відбулась литовсько-польсько-українська зустріч.

19-го січня в офісі комунального підприємства «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест» відбулась робоча нарада з підготовки литовсько-польсько-українського бізнес-форуму, який заплановано на 10 травня поточного року.

В нараді взяли участь Міністр-Посланник Посольства Литовської Республіки в Україні пан Гвідас Кєрушаускас, консул з економічних питань Генерального Консульства Республіки Польща у Харкові, радник пан Влодзімєж Лещинський, віце-президент Полтавської ТПП, директор Кременчуцького відділення Полтавської ТПП пан Віктор Гинькут, радник Полтавської ТПП пан Володимир Борисенко, голова Полтавського обласного осередку спілки поляків України пан Віктор Маренич, заступники директора КП «Кременчук Інвест» Павло Бедрацький та Оксана Кузьменко та інші.

Головував на зустрічі директор комунального підприємства «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест» пан Андрій Мельник. Учасники наради обговорили тематику питань, що виносяться на форум, визначили партнерів з польського та литовського боку, в питаннях підготовки форуму та наступні організаційні кроки. Ключовими питаннями форуму відзначені – співпраця в економічній сфері, переробці відходів та сміття, питання енергоефективності та енергозбереження, переробка сільськогосподарської сировини.