22 лютого 2019 року в Міжнародному інформаційно-контактному центрі імені Вітовта відбулось засідання клубу друзів Вітовта

На зустріч завітали активісти Армії добра, центрів молодіжної дипломатії, вчителі ряду шкіл. Головними гостями стали представники литовського міста-побратима Алітус художниці пані Агне Варпукевічюте і пані Ана Варпукевіччієне, а також екс-президент центру молодіжної дипломатії ліцею #4 Артём Ряса .
Відкрив зустріч директор Інституту розвитку Кременчука Андрій Мельник. Він привітав учасників зустрічі та розповів про роботу ІРК та міжнародні зв’язки міста, зокрема про співпрацю з литовським містом-побратимом Алітус.
Литовські гості розповіли про свою творчість, уподобання, про виставку, що відкривається в Кременчуці.
Керівник відділу Департаменту освіти, керівник Армії добра Ігор Процько розповів про діяльність Армії добра, про участь кременчуцьких школярів у Міжнародному соціальному проекті “Книга добра”. 
Про свої враження від участі в цьому проекті, зустрічах з видатним особистостями та державними діячами України, Литви. Латвії та Естонії говорили діти-учасники проекту.
Артем Ряса розповів про свої зустрічі з Головою Ради ЄС паном Дональдом Туском…
Учасники проекту подарували Андрію Мельнику і колективу ІРК примірник “Книги добра “. Наприкінці зустрічі гостей пригостили кавою та чаем, зробили фото на згадку.