24.10. 2018 г. у Бюро підтримки експорту КП “Кременчук Інвест” пройшли онлайн консультації учасників проекту “Сприяння розвитку експорту МСП м. Кременчука” (ПРОЕКТ ПРОМІС).

Учасники проекту отримали відповіді на свої запитання щодо організації експорту своєї продукції до Польщі від директора українського бізнес-центру Польско-української господарчої палати Миколи Лисенко.
Пан директор також розповів про особливості роботи на ринку Польщі, етапи організації експорту починаючи з аналізу готовності підприємства до експорту, пошуку партнерів за кордоном,та підтвердженням ділової репутації українського підприємства перед іноземними контрагентами.
Індивідуальні консультації у сфері ЗЕД Бюро підтримки експорту КП “Кременчук Інвест” створюються спеціально під завдання замовника.
Формати консультацій можуть бути різними – від коротких рад до аналізу Вашої проблематики, обговорення ринку, конкурентів, і шляхів виведення Вашого бізнесу на якісно новий рівень співпраці.

Консультації можна отримати як при особистій зустрічі, так і по Skype, звернувшись до Бюро підтримки експорту КП “Кременчук Інвест”

пров. Д. Тьомкіна, 4. Тел. 0986179863, ел. пошта kremen.invest@gmail.com.
Для МСП-експортерів м. Кременчука консультації безкоштовні.