Андрій Мельник: УСПІХІВ Бидгощі! Бидгощ обрала керівництво міста на чергову каденцію.

У нашому польському місті-побратимі Бидгощ на сесії міської ради обрані Голова міської ради, заступники голови, підтверджені повноваження новообраного Президента міста пана Рафала Бруски (Rafał Bruski) і призначених заступників президента міста.

Міську раду Бидгощі очолила пані Моніка Матовска (Monika Matowska).

Це третя в історії міста жінка – керівник органу представницької влади.

Її заступниками стали панове Лех Заглоба-Жіглер, Ірінеуш Ніткевіч і Шимон Вілніцкі. (Lech Zagłoba- Zygler, Ireneusz Nitkiewicz i Szymon Wiłnicki).

У Кременчуці позитивно сприйнята інформація про впевнену перемогу пана Рафала Бруски, тому що багато людей в нашому місті бачать, як інтенсивно розвивається одне з найкрасивіших міст Польщі.

У нашому місті відомі пані Івона Вашкевіч (Iwona Waszkiewicz), яка в попередніх каденцій неодноразово зустрічала делегації юних дипломатів Кременчука. Промисловцям і підприємцям нашого міста відомий і інший заступник Президента Бидгощі пан Мірослав Козловіч (Mirosław Kozłowicz).

Зберегла за собою посаду і заступник президента міста, екс-Міністр інфраструктури Польщі пані Марія Васіяк (Maria Wasiak), що зробила в минулій каденції багато корисного для міста і його жителів в сфері транспорту та розвитку інфраструктури.

І пані І.Вашкевіч і пан М.Козловіч допомагали в питаннях отримання обладнання та меблів для відділення паліативної медицини Кременчука (Друга міська лікарня).

В ряду заступників Президента Бидгощі нове обличчя – пан Міхал Штибель (Michał Sztybel). Однак пана Міхала в Кременчуці знають давно. Ще на початку 2000-х пан Міхал як молодий депутат міської ради Бидгощі відвідав Кременчук як європейський спостерігач на виборах. Був пан М.Штибель в якості офіційного гостя нашого міста декілька разів. Цей молодий чоловік –генератор ідей і з симпатією ставиться до Кременчука.

Завдяки старанням пана Міхала юні дипломати Кременчука зустрічалися з членами Молодіжної Ради Бидгощі, юні футболісти двох міст грали товариські матчі.

Від усіх друзів Бидгощі з Кременчука хочеться побажати Президенту міста пану Р. Бруски, його заступникам, представникам виконавчої влади, депутатам Ради міста Бидгощ успіхів в роботі, нових перемог і досягнень, зміцнення дружби з Кременчуком!