Делегація з м. Кременчук з 17 по 20 липня відвідала м. Вільнюс.

У рамках реалізації проекту «Розвиток навичок працівників самоуправління м. Кременчук в справах управління проектами збільшення енергоефективності багатоповерхових будинків», делегація з м. Кременчук з 17 по 20 липня відвідала м. Вільнюс. Фахівці з Кременчука мали можливість ознайомитись з передовим досвідом Литовської Республіки у впровадженні проектів з реновації багатоповерхових будинків, зокрема, до уваги членів делегації був представлений механізм , за яким здійснюється робота з підвищення енергоефективності цих будинків. Там були представлені об’єкти, на яких проводяться роботи і вже закінчено роботи.

У складі делегації – Павло Бедрацький, заступник директора КП «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест», Тетяни Андрієвської, начальника відділу енергоменеджменту та енергетики та Оксани Кійло, директора КГЖЕП «Автозаводське».

Під час візиту делегації відбулася зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Литві, паном Володимиром Яценківським, були обговорені питання щодо співпраці між двома країнами, зокрема, спільних проектів з енергоефективності і соціально-культурних проектів.

Посол дуже тепло висловився стосовно проектів, які вже існують та висловив надію про збільшення їх кількості. Крім цього, пан Яценківський зробив наголос на тому, що посольство України всіляко сприяє налагодженню зв’язків між країнами та надає підтримку в реалізації майбутніх проектів.

Візит делегації з м. Кременчук – перший етап в реалізації проекту, основною метою якого є впровадження досвіду литовських експертів в містах України. Наступним кроком має стати візит литовських фахівців з агентство з економії енергії в житлових будинках «BETA» до м. Кременчук.