Горизонти соціального підприємництва

07 лютого 2018 року у Міжнародному інформаційно-контактному центрі імені литовського князя Вітовта, що діє в офісі комунального підприємства «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест», проведено зустріч з питань розвитку соціального підприємництва ініціатив та соціального підприємництва в Кременчуці.

У заході взяли участь ветерани АТО, члени сімей загиблих учасників АТО, представників громадських організацій, співробітники Департаменту соціального захисту населення та питань АТО, співробітники КП «Кременчук Інвест».

Відкриваючи зустріч, директор комунального підприємства «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест» пан Андрій Мельник привітав підприємців Зоряну Микитенко та Сергія Лупинос, які запропонували безкоштовне навчання учасникам АТО та сім’ям загиблих перукарському мистецтву, манікюру та іншим навичкам, а також безкоштовне обслуговування цих категорій громадян.

Директор Департаменту соціального захисту населення та питань АТО пані Марина Доценко також відмітила велике соціальне значення подібних проектів та пообіцяла всіляку підтримку з боку Департаменту.

Пан Андрій Мельник, у свою чергу, відмітив, що це тільки початок для створення нових робочих місць та розвитку соціального підприємництва Кременчука.