Концерт ансамблю “Скрипки Кременчука” в м Алітусі (Литва)

25.10.2018 р о 17 годині в Міському театрі міста-побратима Кременчука Алітуса з великим успіхом пройшов спільний концерт “Музична Дружба Алітус – Кременчук” ансамблю “Скрипки Кременчука” та музичної школи скрипки (Ensemble експерта вчителя Ріті Frendzelienė).
На сцені зустрілися два покоління титулованих скрипалів: відзначили нещодавно свій 20-річний ювілей, переможці національних і міжнародних музичних конкурсів “Скрипки Кременчука” і нове покоління, представлене ансамблем скрипалів Alytus Music School – учасником і переможцем концертів, республіканських фестивалів, національних і міжнародних камерних конкурсів міста Алітус.
У програмі концерту музика, яка дозволила слухачам забути про все і сповна насолодитися чарівними митями творів Франца Шуберта, Йоханнеса Брамса, Сергія Рахманінова, Йохана Штрауса та інших відомих композиторів. Музикантам вдалося донести музику, написану композиторами багато років тому, через себе, свою сутність до аудиторії.
Концерт в Алітусі пройшов завдяки дружбі і спільною домовленістю, під час зустрічі в м.Кременчуці,
двох мерів Віталія Малецького та Вітаутаса Грігорявічуса.
Хочеться відзначити, що дружба між містами Кременчук та Алітус розвивається швидко і плідно. Обмін візитами бізнесменів, політиків, школярів, представників культури – робить цю дружбу міцною і плідною.
Наше побратимство – живий приклад ефективного партнерства, яке переросло в дружні відносини між людьми, яскравим прикладом чого є культурні, соціальні та бізнес-зв’язку. Можна сміливо сказати, що відбувся концерт – це концерт справжньої дружби! »,
Величезна подяка мерії м Алітус за теплий прийом кременчужан, ми дійсно завжди у Вашому місті відчували глибоку дружбу між жителями двох міст.
Хочемо висловити щиру подяку команді мера м Алітуса Вітаутаса Грігорявічуса і команді мера м.Кременчука Віталія Малецького за цю можливість ближче пізнати культуру, особливості двох народів і мати справжніх друзів!