Кременчук запрошує на екологічний форум!

Шановні панове!                                      

Засвідчуючи свою повагу, компанія «Міжнародна екологічна безпека» у співпраці з Кременчуцькою міською радою,  Корейським бізнес-клубом в Україні, Інститутом розвитку Кременчука та Кременчуцьким національним університетом ім. Михайла Остроградського запрошує Вас взяти участь у форумі «ВОДНИЙ РЕСУРС – ОСНОВА НАШОГО ЖИТТЯ», який відбудеться 26 лютого 2019 р. за адресою: м. Кременчук, вулиця Миколи Залудяка (стара назва – Квартальна), 14, у приміщенні Будинку дитячої та юнацької творчості.

Програма форуму спрямована на розкриття проблематики якості водних ресурсів і шляхів покращення їх стану. Всі ми знаємо, що вода – це джерело життя на Землі, а чиста вода – основа нашого здоров’я. Якість води є головним показником її споживання та придатності для різноманітних видів використання, тому безпосередньо водопідготовка та очистка стічних вод є базовою процедурою у будь-якому процесі: як функціонування нашого організму, так і вироблення будь-якої продукції. До Вашої уваги на форумі будуть винесені питання:

  • підготовки питної води;
  • очистки стічних вод;
  • стану внутрішніх водойм й інші.

Завдяки знанням і досвіду наших спікерів Ви знайдете практичні шляхи покращення стану водних ресурсів, технологічні рішення водопідготовки, водопостачання та водовідведення, а також спільними зусиллями нашої команди реалізувати проекти поліпшення якості води Вашого регіону. 

Участь у форумі безкоштовна. Більш детальну інформацію про форум можна отримати на сайті: http://www.save-eco.world/форум-кременчук/ ;

анкета реєстрації розміщена за посиланням: https://goo.gl/forms/bzdk9gWzxlwwyJGs2  

До зустрічі на форумі «Водний ресурс – основа нашого життя»!

Контакти:

Компанія «Міжнародна екологічна безпека»:

+38 (067) 119 65 29, +38 (067) 537 60 44

Інститут розвитку Кременчука: +38 (067) 247 11 27

Кременчук запрошує на екологічний форум!: 1 комментарий

Комментарии запрещены.