Проект «Будівництво бетонного скейт-парку у Кременчуці» став переможцем Полтавського обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад у 2018 році

21 листопада 2018 року відбулося засідання ради обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області, заснованого обласною радою з метою підвищення активності територіальних громад у розв’язанні актуальних питань їхньої життєдіяльності.

Цього року на конкурс було подано 80 проектів від органів місцевого самоврядування з 24 районів та 5 міст обласного значення.

Переможцями конкурсу визнали 49 проектів.  Їх буде реалізовано на умовах співфінансування з обласного та місцевих бюджетів.

Проект «Будівництво бетонного скейт-парку у Кременчуці» став одним із переможців.

Мета проекту – сприяння розвитку спортивного туризму через облаштування бетонного скейт-парку у місті Кременчук. 

        Відповідно до умов конкурсу обсяги співфінасування проектів переможців конкурсу з обласного бюджету у 2018 році складає не більше 600,0 тис. грн. Обов’язковою умовою є співфінансування проектів з місцевого бюджету. Кошти обласного бюджету виділяються одночасно, або після виділення коштів місцевого бюджету. Вартість даного проекту складає 1315,0 тис. грн.

        Кременчуцький проект презентував радник з питань розвитку КП «Кременчук Інвест» Олександр Бібік, який розповів, що у Кременчуці існує лише кілька місць де можна займатися скейбордингом.

Також молоді люди займаються скейтбордингом в парках, на вулицях і тротуарах міста, що викликає небезпеку для відпочиваючих там мешканців, особливо з маленькими дітьми. Будівництво такого туристично-спортивного об’єкту вирішить зазначені проблеми та буде гарним прикладом розвитку інфраструктури спортивного туризму, що в свою чергу привабить туристів до міста Кременчук.

Проект було розроблено фахівцями КП «Кременчуцький центр міжнародних зав’язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест».

       Варто зазначити, що Кременчук третій рік поспіль стає одним із переможців Полтавського конкурсу розвитку територіальних громад.

У 2016 році переможцем даного конкурсу став проект «Впровадження сучасних технологій ефективного енергоспоживання у комунальному закладі «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1 в м. Кременчук». Основна ідея проекту полягала в тому, щоб на прикладі однієї комунальної будівлі міста розробити зразковий та сучасний підхід до підвищення ефективності використання енергетичних ресурсів в інших бюджетних установах Кременчука.

У 2017 році перемогу отримав проект «Кременчуцькі зупинки – очікування з комфортом».        

Проектом передбачено створення SMART-зупинок, які не тільки задовольнять нагальну потребу пасажирів у безпеці та зручності перебування під час очікування транспорту, але і створять додатковий комфорт від використання сучасних технологій.