Різдвяна народна дипломатія. Підтримаємо нашу ялинку!

У нашому литовському місті-побратимі вже кілька років існує прекрасна традиція – перед Різдвом Христовим за католицьким обрядом відкривати «Парк Ялинок».

«Парк Ялинок», в якому не тільки ялинки міст побратимів, але й ялинки різних підприємств, громадських організації, шкіл м Алітус, відкрито на головній площі міста – Площі Ротушес.
Вже четвертий раз такий проект здійснює місцева радіостанція “FM99” .
В цьому році з ініціативи представниці мерії Алітуса пані Лорети Гайзювене вирішили встановити та прикрасити ялинки міст –побратимів. 

Виконком Кременчуцької міської ради, Асоціація сприяння міжнародному бізнесу і розвитку (АСМБР) та КП «Кременчук Інвест» підтримали ініціативу пані Лорети Гайзювене і оголосили Конкурс на кращу іграшку. У рамках об’явленого конкурсу оргкомітет отримав 103 іграшки, гірлянди тощо.

Роботи прийшли не тільки з Кременчука, але й з Дніпра, Полтави та села Шишаки. Усі роботи виконані власноруч і яскраво відображають думки української молоді про велике свято Різдво Христове.

Ініціативу Алітуса також підтримали міста-побратими  Гіжицький ((Польща), Монагхан (Ірландія),  Ополе (Польща), Сувалки (Польща). Їх ялинки прикрасили  «Парку Ялинок».

Крім «Парку Ялинок»  відкрито окрему виставку різдвяних іграшок.  Частина іграшок, що зроблені дітьми з Кременчука, виставлені на цій виставці. Виставка проходить в дитячо-молодіжній філії нашої бібліотеки імені Юргиса Кунчінас.

Наші литовські друзі об’явили конкурс на кращу ялинку серед міст-побратимів.

Мешканці Кременчука і друзі нашого міста можуть підтримати нашу ялинку.

Для цього містяни і друзі Кременчука можуть голосувати за нашу ялинку на сайті: www.fm99.lt

Для цього треба знайти статтю “Rotušės aikštę Alytuje jau puošia” FM99 kalėdinių eglučių parkas”.  Після цього треба натиснути на цю статтю і в ній треба знайти посилання “Kremenčuko miestas”.

Якщо місто на виборах найкрасивішої ялинки переможе, отримає спеціальний приз.
В Міжнародному інформаційно-контактному центрі імені литовського князя Вітовта буде також встановлено Різдвяну ялинку миру. Для цієї ялинки свої іграшки направили наші друзі з Посольства Словацької Республіки в Україні, діти, які відвідують гурток кераміки в Молодіжному центрі Алітуса, головний радник Проекту ПРОМІС пані Кейді Ворд та інші.