Співпрацю в сфері підприємництва обговорила делегація Кременчука в Гомелі та Борисові.

Українсько-білоруський напрямок співпраці в сфері підприємництва обговорила делегація Кременчука в м. Гомель та м. Борисів.

В рамках реалізації  «Програми просування продукції Кременчука на зовнішні ринки», прийнятої  20 липня 2017 року XXIV сесією Кременчуцької міської ради VII скликання, делегація на чолі з директором Інституту розвитку Кременчука Андрієм Мельником перебувала Республіці Білорусь.

         4 березня 2019 року кременчужани побували на низці підприємств міста Гомель, зустрілись із заступником генерального директора з економіки ДУ «Гомельоблпром» Ігорем Борисенком, взяли участь в українсько-білоруській бізнес-зустрічі, яку організувало Гомельське відділення Білоруської Торгово Промислової палати. Виступаючи перед промисловцями і підприємцями Гомельської області, директор Інституту розвитку Кременчука Андрій Мельник розповів про промислово-економічний та науково-освітній потенціал Кременчука, продемонстрував промо-ролик про місто.
          Заступник генерального директора – начальник управління міжнародного співробітництва Гомельського відділення Білоруської ТПП Борис Гущин запропонував Інституту розвитку Кременчука та Кременчуцькому відділенню Полтавської ТПП сформувати групу промисловців і підприємців для участі в Гомельському економічному форумі, який відбудеться 24 травня 2019 року в місті Гомель.

Доповненням до традиційних ділових заходів Форуму стане робота XХ Міжнародної виставки-ярмарки «Весна в Гомелі», в ході якої учасники зможуть ознайомитися з економічним потенціалом Гомельської області, знайти надійних партнерів, укласти взаємовигідні контракти. З білоруської сторони участь у діловому заході взяли представники Гомельського відділення Білоруської ТПП, ВАТ «Гомельський жировий комбінат», ВАТ «Мілкавіта», ВАТ «Гомельський м’ясокомбінат», ВАТ «Гомельський лікеро-горілчаний завод «Радамір», ТОВ «М’ясокомбінат Кошельово», КПУП «Мозирські молочні продукти»та ін.

         Під час розмови із заступником генерального директора – начальником управління міжнародного співробітництва Гомельського відділення Білоруської ТПП Борисом Гущин обговорені актуальні питання міжрегіональної співпраці та подальші кроки щодо його активізації.

         В місті-побратимі Борисов, яке є центром Борисовського району Мінської області Республіки Білорусь, відбулась зустріч із заступником голови Борисовського райвиконкому Ліаною Хмурович. 

         Андрій Мельник висловився за активізацію побратимських відносин між містами та наповнення їх економічною складовою. Питання активізації співпраці було обговорено з директором ВАТ «Веста – Борисов» Людмилою Кулинчик.

ВАТ «Веста-Борисов» – одне з найпомітніших і значних торгових підприємств міста Борисова. Підприємство утворено в 1960 році в результаті виділення зі складу міськхарчопромторгу.

За ці роки ВАТ «Веста-Борисов»  перетворилося у велике підприємство чисельністю 1318 чоловік. До складу ВАТ «Веста-Борисов» входить 48 торгових об’ектов.58 років для торгового підприємства – це солідний термін підтвердження міцної репутації і авторитету.

В ході зустрічі обговорені питання про розвиток двостороннього співробітництва між підприємницькими структурами двох міст.