Тиждень Міжнародного інформаційно-контактного центру імені князя Вітовта

22 та 25 січня 2018 року у Міжнародному інформаційно-контактному центрі імені литовського князя Вітовта відбулись консультативні семінари для представників громадських організацій та ОСББ, у яких взяли участь 12 представників ОСББ та 2-х громадських організацій.

22 січня 2018 року директор комунального підприємства «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест» Андрій Мельник разом з директором Департаменту освіти Геннадієм Москаликом обговорили питання міжнародної співпраці в сфері освіти та молодіжної дипломатії.

22 січня 2018 року заступник директора комунального підприємства «Кременчук Інвест» Павло Бедрацький провів засідання проектної ради КП «Кременчук Інвест», де розглядалися поточні проекти та проектні заявки, які наразі знаходяться в розробці.

23-24 січня 2018 року директор комунального підприємства «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест» Андрій Мельник і начальник міжнародного відділу підприємства Наталя Шацкіх взяли участь у дводенному тренінгу з підготовки повних проектних пропозицій для фіналістів Конкурсу з підтримки розвитку малого та середнього підприємництва (МСП) в рамках Фонду розвитку МСП Проекту ПРОМІС. Основною метою Фонду є сприяння впровадженню програм підтримки розвитку МСП в 16 містах-партнерах, які розроблені за методологією Проекту ПРОМІС та прийняті відповідними міськими радами. Представники Кременчука працювали над проектом з підтримки експорту продукції МСП Кременчука.

25 січня 2018 року відбулася відео-конференція першого заступника міського голови Володимира Пелипенка з глядачами Першого національного каналу телебачення.

26 січня 2018 року директор комунального підприємства «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест» Андрій Мельник вручив почесні подяки Посольства Республіки Індонезія в Україні членам журі конкурсу рефератів з історії, культури, економіки та географії Індонезії, які неодноразово брали участь в оцінюванні робіт юних учасників вікторини. Користуючись можливістю, Андрій Мельник передав нагородженим комплекти матеріалів євро інтеграційної тематики для роботи в євро-центрах та центрах дитячої дипломатії.

26 січня 2018 року радник з питань розвитку комунального підприємства міста «Кременчук Інвест» Олександр Бібік взяв участь у Всеукраїнській конференції для провайдерів громадських бюджетів.

У рамках конференції її учасникам були представлені методики просування бюджету участі, що були напрацьовані у 2017 році в рамках проекту «Альтернативні інструменти інформаційної кампанії Громадського бюджету м. Кременчука» та заплановано проведення воркшопу «Інформаційна кампанія громадського бюджету на різних етапах його впровадження».

26 січня 2018 року директор комунального підприємства «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест» Андрій Мельник спільно з начальником УЖКГ Іваном Москаликом обговорили питання співпраці в сфері міського житлово-комунального господарства і, зокрема, візиту представників м. Бидгощі до Кременчука.

Фото з заходів: