У Києві триває засідання Спостережної ради Проекту “Партнерство для розвитку міст” ПРОМІС.

Чим займається Спостережна рада ПРОМІС? Спостережний рада створена з метою кращого залучення місцевих партнерів і формування у них почуття “власності” на здобутки й напрацювання Проекту ПРОМІС, що фінансується Канадським урядом через Міністерство закордонних справ, торгівлі і розвитку.
Спостережна рада Проекту ПРОМІС здійснює нагляд за ходом впровадження проекту й вирішує усі важливі питання, що стосується його реалізації.
У конференц-залі Fairmont Grand Hotel Kyiv зібрались представники ряду міністерств, обласних адміністрацій та міст, що беруть участь у Проекті ПРОМІС.
Відкрили засідання пані Бев Еслінгер – депутат міської ради міста Едмонтон, член Правління ФКМ, співголова Спостережної ради та Олександр Слобожан – Виконавчий директор Асоціації міст України, співголова Спостеоежної ради.
Учасників привітали Посол Канади Пан Роман Ващук, представники ряду міністерств України.
Спостережна рада переходить до розгляду незалежної оцінки роботи Проекту ПРОМІС.
З висновками та рекомендаціями середньострокового оцінювання діяльності Проекту Проміс виступила Любов Паливода, керівник групи оцінувачів. 
Учасники обговорили інформацію від групи оцінувачів ходу проекту.
Директор програм Федерації канадських муніціпалітетів пані Маріон Вілланова та директор відділу міжнародного розвитку Посольства Канади в Україні пан Карім Моркос ознайомили з баченням канадської сторони щодо рекомендацій Міністерства міжнародних справ Канади за результатами оцінювання.
Зі звітами про результати впровадження окремих компонентів Проекту ПРОМІС виступили головний експерт Проекту ПРОМІС Ігор Лепьошкін, головний радник Проекту ПРОМІС Кейді Ворд та головний експерт Проекту ПРОМІС Олександр Ігнатенко.
Після обговорення звітів учасникам було презентовано Робочий план на 5 рік впровадження Проекту (спікер – пані Нейді Ворд) та Фінансовий звіт за 4 рік впровадження Проекту ПРОМІС та проект бюджету Проекту ПРОМІС на 5 рік (спікер -пан Олександр Кучеренко, директор Проекту ПРОМІС).
В обговоренні Плану дій забезпечення сталості результатів впровадження Проекту ПРОМІС взяв участь директор ІРК Андрій Мельник.