У наших друзів, у Алітусі обраний новий мер міста.

У неділю, 17 березня 2019 року в Литві проводився другий тур виборів мерів міст.

Соціал-демократ, 38-річний Неріюс Цесюліс, був обраний новим мером Алітуса. Це один з наймолодших мерів в Литві, але не новачок в Алітуській міській раді.

Неріюс Цесюліс, який набрав 57 відсотків голосів, у другому турі переміг підприємця Гедімінаса Даукшис.

«Ми дуже схвильовані, і я думаю, що ми добре виграли. Через місяць ми дійсно почнемо працювати. І найголовніше, щоб об’єднати людей, членів ради, які хочуть піти разом і домовитися про роботу, яку ми хочемо зробити для Алітуса. Перш за все, необхідно сформувати коаліцію, призначити адміністрацію і відкрити мера, що дуже важливо. Я постараюся провести інвентаризацію роботи, яка проводиться в муніципалітеті, познайомитися з кожним співробітником, з якими проблемами вони стикаються в роботі, і мені важливо знати, що відбувається в місті », – сказав новий мер Алітуса.

Противник виборів мера Г. Даукшис не очікував такого результату виборів.

«Я не очікував такого результату, як він є. Я думаю, що мій конкурент, пан Неріюс Цесюліс, зумів довести, що його план для Алітуса краще, що він може зробити це краще. Я хочу побажати йому успіхів у роботі. Той факт, що партії, які керували Алітус протягом багатьох років, також зробили сильний вплив на нового мера», – сказав Г. Даукшис.

 

 

 

За матеріалам ЗМИ м. Алитус