Юні дипломати Кременчука в Києві

14 травня 2019 року група юних народних дипломатів – старшокласників ліцею №4, ЗОШ №19 та студент КрНУ ім.М.Остроградського перебували в столиці України місті Київ. Поїздка організована ІРК в рамках програм “Молодіжна дипломатів Кременчука” та  “Кроки до пізнання світу”.
Юні народні дипломати побували в офісі Проекту ПРОМІС та в Посольстві Республіки Індонезія в Україні.
В офісі Проекту ПРОМІС кременчужан привітали директор Проекту Олександр Кучеренко і представники Федерації канадських муніціпалітетів. 
Після привітання відбулась цікава розмова з головним експертом Проекту ПРОМІС Ігорем Лепьошкіним. 
Пан Ігор в доступній і відкритій манері розповів молоді про діяльність проекту, про історії успіху в розвитку міст України, про перспективи співпраці проекту і міст-учасників на майбутні два роки.
Учасники зустрічі відверто говорили про важність соціальної активності молоді та її роль в розвитку своїх міст і України, про важливість вивчення міжнародного досвіду і впровадження його в наших містах.
Розмова була досить цікавою і корисною, як відмітили югі кременчужани.
Після розмови про економічний розвиток міст делегацію юних дипломатів очікувала тепла і яскрава зустріч в Посольстві Республіки Індонезія в Україні. 
Надзвтчайний і Повноваєний Посол, Його Високоповажність Пан Юдді Кріснанді та індонезійські дипломати сердечно зустріли гостей з Кременчука, пригостили молодь солодощами і розповіли про свою країну.