ЮНІ НАРОДНІ ДИПЛОМАТИ З КРЕМЕНЧУКА В КИЄВІ

9 листопада 2018 року делегація юних народних дипломатів з Кременчука (31 школяр з НВК №4, НВК № 11, ЗОШ №20 та НВК № 25 ) перебувала в місті Київ.

Юні дипломати взяли участь у зустрічі в Посольстві В’єтнаму. Делегацію зустрічали Надзвичайний і Повноважний Посол Його Високоповажність Пан Нгуєн Ань Туан та всі дипломати Посольства. Доктор Нгуєн Ань Туан розповів про свою країну, її роль в міжнародних та регіональних організаціях, досягненнях В’єтнаму. В’єтнам – це країна в Південно-Східній Азії, розташована на узбережжі Південно-Китайського моря. Вона відома своїми пляжами, річками, буддистськими пагодами і жвавими містами. У столиці, місті Ханой, знаходиться величезний мармуровий мавзолей знаменитого лідера комуністичної партії країни Хо Ши Міна. У місті Хошимін, який раніше називався Сайгон, можна знайти безліч будівель у французькому колоніальному стилі, а також музеїв, присвячених історії В’єтнамської війни.

Керівник делегації, директор КП “Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста “Кременчук Інвест” Андрій Мельник привітав пана Посла і співробітників посольства від імені членів делегації, вручив пам’ятні подарунки та розповів про промислово-економічний потенціал м. Кременчук, а діти з НВК № 25 вручили пану Нгуєн Ань Туану традиційний каравай. Для учасників зустрічі продемонстрували яскравий відео-ролик про сучасний В’єтнам та пригостили стравами національної кухні. Пан Посол і співробітники дипломатичної установи з теплом розповідали кременчуцьким школярам – юним дипломатам про представлені блюда в’єтнамської кухні. Зустріч закінчилась протокольним фотографуванням.