Кременчужан ознайомлять з досвідом міста Бидгощ у сфері утилізації відходів та проведуть семінар з питань бережливого відношення до міста і культури сортування сміття

30 січня 2018 року представники відомої польської компанії “ProNatura” перебуватимуть у м. Кременчук.

У рамках візиту заплановано зустріч з міським головою Віталієм Малецьким та представниками керівництва міста. Гості з міста Бидгощ проведуть два семінари.

У Міжнародному контактному центрі імені литовського князя Вітовта, що розташований в офісі КП “Кременчук Інвест”, відбудеться перший семінар «Досвід Бидгощі у сфері утилізації відходів», який розпочнеться об 11:30.

Другий семінар «Досвід міста Бидгощ у проведенні виховної роботи з молоддю та населенням з питань бережливого відношення до міста і культури сортування сміття» розпочнеться о 13:30.

Для участі у першому семінарі запрошуються фахівці управління житлово-комунального господарства, КП “Благоустрій Кременчука”, представники ОСББ, представники ЗМІ та інші бажаючі. 

Для участі у другому семінарі запрошуються  фахівці управління житлово-комунального господарства, відділу екологічної безпеки, відділу внутрішньої політики, управління у справах сімей та дітей, представники ЗМІ. 

У складі делегації: Президент ТОВ “ProNatura”пан Конрад Миколайські; віце-президент ТОВ “ProNatura” пан Даріуш Грежицький; голова PR-відділу ТОВ “ProNatura” пан Пьотр Курек та начальник управління комунального господарства міської ради міста Бидгощ пан Адам Мусіала.

 

Очікуємо на візит польської делегації.

Більше дізнатися про компанію “ProNatura” можна дізнатися за посиланням: http://www.pronatura.bydgoszcz.pl/